  • Battery for HP PAVILION 17-AB205NG
Battery for Laptops
  • Capacity : 5200 mAh
  • Voltage : 11.1 V
  • Technology : Li-Ion
in stock, Dispatched same day before 4AM
Technical specifications
Dimensions
  • Length : 205mm
  • Width : 53mm
  • Height : 19mm
  • Weight : 313g
Specifications
  • Precision : Standard capacity
  • Capacity : 5200mAh
  • Voltage : 11.1V