• Charger for HP PAVILION ZE2201TX
Charger for Laptops
  • Capacity : 3420 mAh
  • Voltage : 19.0 V
in stock, Dispatched same day before 4AM
220V with ground
Le chargeur comporte 5 connecteurs de diamètres différents : 7.4x5.4mm; 4.75x1.7mm; 5.5x2.5mm; 5.5x1.75mm: 4.0x1.35mm en fonction de la série du pc.
Technical specifications
Dimensions
  • Length : 910mm
  • Width : 36mm
  • Height : 26mm
  • Weight : 162g
Specifications
  • Capacity : 3420mAh
  • Voltage : 19.0V